Zaloguj się   Zarejestruj się   Twój schowek (
0
)
 
inspireMe.pl - inspiracje, aranżacje wnętrz, projekty
 
       
 
 
 

Regulamin korzystania z serwisu inspireMe.pl

 
 1. Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania serwisu InspireMe.pl oraz prawa i obowiązki osób korzystających z serwisu.
 2. Celem serwisu InspireMe.pl jest umożliwienie przeglądania i zamieszczania aranżacji, inspiracji i projektów domów, mieszkań, wnętrz, pomieszczeń, ogrodów.
 3. Zamieszczenie materiałów na stronie InspireMe.pl jest równoznaczne z ich publicznym udostępnieniem. Użytkownik publikuje na stronach InspireMe.pl wszelkie treści, komentarze, zdjęcia, opinie, inne materiały oraz odnośniki wyłącznie na własną odpowiedzialność. Twórcy serwisu InspireMe.pl nie ponoszą odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników informacje i materiały.
 4. Niedopuszczalne jest podejmowanie na stronach InspireMe.pl działań sprzecznych z prawem, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe lub naruszających zasady Netykiety, w tym w szczególności niedopuszczalne jest:
  1. umieszczanie przez użytkowników na stronach InspireMe.pl treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc, jak również treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe, obrażające uczucia osób trzecich i naruszających zasady Netykiety, a także odnośników odsyłających do stron zawierających takie treści,
  2. umieszczanie przez użytkowników na stronach InspireMe.pl materiałów tekstowych, graficznych czy dźwiękowych naruszających prawem chronione dobra osób trzecich, a także odnośników odsyłających do stron zawierających takie materiały,
  3. kopiowanie materiałów zamieszczanych przez inne osoby korzystające z serwisu, jak również zamieszczanie w serwisie materiałów nie będących własnością osób z niego korzystających.
 5. Twórcy serwisu InspireMe.pl zastrzegają sobie prawo do usuwania zamieszczonych przez użytkowników treści, a także w uzasadnionych przypadkach usunięcia użytkownika z serwisu, w szczególności w przypadku naruszania zapisów pkt. 4 niniejszego regulaminu.
 6. Aby w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu, należy się w nim zarejestrować.
 7. Rejestracja w serwisie jest dobrowolna i bezpłatna.
 8. Podczas rejestracji należy podać adres e-mail oraz hasło.
 9. Prywatny adres e-mail oraz hasło użytkownika (podane w formularzu dodawania wpisu) są informacjami niejawnymi i nie będą widoczne dla innych osób korzystających z serwisu. Publiczny adres e-mail (podany w formularzu dodawania wpisu) jest adresem ogólnodostępnym, widocznym dla wszystkich osób korzystających z serwisu.
 10. Rejestrując się w serwisie, użytkownik akceptuje niniejszy regulamin i wyraża zgodę na otrzymywanie treści marketingowych oraz informacji dotyczących serwisu, w tym między innymi informacji o nowych ogłoszeniach, wpisach i komentarzach. Użytkownik ma możliwość usunięcia swoich danych z bazy. Aby tego dokonać należy skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego w stopce strony.
 11. Twórcy serwisu InspireMe.pl dołożą wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu oraz udzielenia pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania. Twórcy serwisu InspireMe.pl nie ponoszą odpowiedzialności za bezawaryjność serwerów portalu i ich dostępności przez całą dobę, nie gwarantują także możliwości połączenia i zastrzegają sobie prawo do wstrzymania udostępniania stron serwisu InspireMe.pl ze względów technicznych.
 12. Twórcy serwisu InspireMe.pl zastrzegają sobie prawo wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.
 13. Kopiowanie całości lub części materiałów opublikowanych w serwisie InspireMe.pl bez zgody właścicieli jest zabronione.
 14. Niezastosowanie się do regulaminu skutkować będzie natychmiastowym usunięciem wpisu oraz zablokowaniem możliwości dodawania wpisów przez danego użytkownika, a w uzasadnionych przypadkach usunięciem użytkownika z serwisu.
 15. Niniejszy Regulamin obowiązuje od 1 sierpnia 2011 roku.
 
 
Regulamin serwisu inspireMe.pl
Zobacz zasady obowiązujące użytkowników korzystających z serwisu inspireMe.pl...
 
 
Dodaj inspirację
 
Dodaj firmę
 
 
Najnowsze inspiracje
 
Polityka prywatnosci   Polityka cookies   Regulamin   Kontakt   Partnerzy   Mapa serwisu   Pozostałe nasze serwisy   © 2011-2022
 
Internet Age - sieć reklamy internetowej